Eltons Džons ķeras klāt "Sātanam Pradas brunčos"

Raksta attēls - Eltons Džons ķeras klāt "Sātanam Pradas brunčos" Ekrānšāviņš

27.01.2017 / Parmuziku.lv

Eltons Džons kopā ar scenārija autoru Polu Rudniku (Paul Rudnick) piekritis komponēt mūziku populārā romāna un filmas "‘Sātans Pradas brunčos" adaptētajai versijai.

Iestudējums būs balstīts uz 2003.gadā tapušo Loreinas Veisbergeras (Lauren Weisberger) noveli, kā arī labi zināmo, 2006.gadā ekranizēto, filmu ar Annu Hetaveju (Anne Hathaway) un Merilu Strīpu (Meryl Streep) galvenajās lomās.  

"Iestudēt "Sātanu Pradas brunčos" teātrī būs lieliski", teicis Džons. "Es esmu liels fans gan grāmatai, gan filmai un liels atbalstītājs mūsdienu modei. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu pievienot savu muzikālo artavu šajā popkultūras grāvējā. "

 Eltons jau iepriekš rakstījis mūziku augstu novērtētām Brodveja izrādēm. 1998.gadā mūziķis saņēma Tonija balvu par mūziku izrādei "Karalis lauva", bet 2 gadus vēlāk arī par mūziku izrādei "Aīda". (Abās reizēs sastrādājās ar vārdu autoru Timu Raisu). Nesenākā pagātnē, 2009.gadā, Eltons Džons tika nominēts šai balvai arī par mūziku izrādei "Billija Eliota mūzikls".

Avots: rollingstone.com

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!