Elegani! Džimijs Felons kopā ar šovbiznesa zvaigznēm parodē mūziklu "La La Land"

Raksta attēls - Elegani! Džimijs Felons kopā ar šovbiznesa zvaigznēm parodē mūziklu "La La Land" Ekrānšāviņš no videoklipa

09.01.2017 / Parmuziku.lv

Ir jau tie mūzikli nedaudz komiski.

Svētdienas, 8. janvāra vakarā, 74. reizi tika sadalīti kino industrijas balvas "Zelta Globuss". Šogad visvairāk balvas saņēma mūzikls "La La Land" ar Raienu Golsingu un Emmu Stonu galvenajā lomā. Komiķis Džimijs Felons, ceremonijas vadītājs, šovu atklāja ar gaumīgu "La La Land" parodiju, piedaloties tādām šovbiznesa zvaigznēm kā Džastins Timberleiks, Raiens Reinholds, Nikola Kidmena.

"La La Land" stāsta par jaunas aktrises un džeza mūziķa mīlestību vienam pret otru un pret teātri un mūziku. Viņi viens otru atbalsta šaubu mirkļos, bet, vai to izturēs viņu mīlesība? Filma "La La Land: Kalifornijas sapņi" šobrīd tiek izrādīta kinoteātrī kino Citadele.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!