Eirovīzijas uzvarētāji cer ierakstīt dziesmu ar Mailiju Sairusu

Raksta attēls - Eirovīzijas uzvarētāji cer ierakstīt dziesmu ar Mailiju Sairusu Instagram

11.06.2021 / Artis Ķekars

Šī gada dziesmu konkursa ‘‘Eirovīzija’’ uzvarētāji – rokgrupa ‘‘Måneskin’’ medijem atzinusi, ka pēc gūtā panākuma viņus apsveikuši daudzi mūzikas industrijas milži, vēsta britu medijs ‘‘Metro’’.

Itāļu rokeri vēljoprojām plūc Eirovīzijas uzvaras laurus, kā arī lēnām plāno savu pirmo pasaules koncertturneju.

Grupas basiste Viktorija De Angelis ar sajūsmu atklāj: ‘‘Daži mākslinieki no kuriem iedvesmojamies visvairāk, mūs apsveikuši ar īsziņām. Mums bijušas ziņas no skotu rokgrupas ‘‘Franz Ferdinand’’ un Mailijas Sairusas. Jā, Mailijas Sairusas! Mums būs jācenšas viņu pārliecināt sadarboties ar mums. Tagad mēs varam viņu ‘‘nobombardēt’’ ar Instagram ziņām.’’

Grupai uzvaru nesošā dziesma ‘‘Zitti E Buoni’’ nonākusi topu augšgalos jau vairāk kā 30 valstīs un mūziķi joprojām mācās sadzīvot ar jaunajiem izaicinājumiem.

Solists Damiano, kurš nesen sekmīgi ticis galā ar sociālajos medijos izskanējušajām spekulācijām par narkotiku lietošanu konkursa tiešraides laikā, stāsta, ka labai laika pavadīšanai viņam nepieciešams vien ūdens.

‘‘Pasaule mums apkārt ir acīmredzami mainījusies un ar visu jauniegūto uzmanību mums tiek dota iespēja sastrādāties ar visprasmīgākajiem mūziķiem pasaulē,’’ priecājas solists.

Grupas basiste stāsta, ka pašlaik tiek sarunātas uzstāšanās festivālos un dažādos citos pasākumos visā Eiropā.

‘‘Pašlaik mums vairs nav privātās dzīves. Visu dzīvi pavadam kopā, spēlējot mūziku,’’ tā Viktorija.

Damiano vēl piemetina: ‘‘Kad mēs atpūšamies kopā, izdzeram vienu, divus, varbūt pat trīs dzērienus. Jā, esam rokenrols, bet mūsu mūzika tādā ziņā pārspēj mūs pašus.’’

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!