Dziedātāja Maijana izdevusi debijas singlu "Say It First"

Raksta attēls - Dziedātāja Maijana izdevusi debijas singlu "Say It First" Publicitātes foto

21.08.2017 / Parmuziku.lv

17 gadus vecās Maijanas talantu atklājuši Universal Music Baltics, kad piedalījās Igaunijas Eirovīzijas atlases šovā “Eesti Laul”.

Šis ir bijis mans sapnis, kopš sevi atceros. Līgums ar lielu ierakstu leiblu un manis pašas singls.. Vienmēr uzdrīksties sapņot!

tā Maijana.

Maijana nokļuva Eirovīzijas atlases šova finālā. Šovs tika translēts Igaunijas nacionālajā televīzijā (ETV), kas ir visskatītākā televīzija kaimiņvalstī un to noskatījās vairāk kā 50 % no kanāla auditorijas. Dziedātāja šovā piedalījās ar ar dziesmu “Have You Now”, kuras līdzautori ir Whogaux un Karl-Kristjan. Dziesma straumēta vairāk ka ceturtdaļmiljonu reižu Spotify vietnē, savukārt Igaunijas radio tā kļuvusi par vienu no visvairāk atskaņotajām dziesmām.

Singls “Say it first” tika ierakstīts Somijā un tā līdzautori ir Maijana Lomp (Maian Lomp) un Tīna Vainikainena (Tiina Vainikainen), savukārt skaņdarbu producējis Møtions.

Sekot Maijanas sociākajiem tīkliem: Facebook, Instagram.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!