"Depeche mode" izdod savu albumu "Spirit"

Raksta attēls - "Depeche mode" izdod savu albumu "Spirit" Ekrānšāviņš

17.03.2017 / Parmuziku.lv

"Spirit" ir grupas "Depeche mode" 14. studijas albums un no 17. marta tas pieejams arī visās mūzikas straumēšanas vietnēs. Albums sastāv no 12 dziesmām.

Šis ir grupas otrais sadarbības albums ar "COLUMBIA RECORDS" mūzikas izdevniecību un to producējis Džeims Fords (James Ford). 

2016. gada rudenī grupa izziņoja gaidāmo pasaules koncertturneju "Global Spirit Tour", kura sāksies šī gada 5.maijā Stokholmā. Kopā grupa uzstāsies 32 pilsētās 21 valstī. 

Pirms mēneša "Depeche mode" klausītājiem nodeva sociālpolitiskā noskaņojumā ieturēto pirmo singlu "Where's the Revolution". 

Albumu vari noklausīties šeit: SPIRIT. Albumu varēs iegādāties gan digitāli, gan CD formātā, gan vinila formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!