VIDEO: Noskaties iespējams vislabāko "Carpool Karaoke" sēriju!

Raksta attēls - VIDEO: Noskaties iespējams vislabāko "Carpool Karaoke" sēriju! Ekrānšāviņš

18.12.2016 / Parmuziku.lv

Džeimss Kordens šo pārsteigumu ir plānojis visa gada garumā.

2016. gadā "Carpool Karaoke" bija 14 sērijas. Šajā sezonā visvairāk - 140 miljons reizes skatīta sērija ar dziedātājas Adeles piedalīšanos. Bet, protams - Adelei piemīt izcils muzikālais talants un arī humora izjūta! Arī citas šovbiznesa zvaigznes gādāja ar to, lai "Carpool Karaoke" radītu prieku skatītājiem visā pasaulē.

Vai atceries, kā

Džeimsam un Gvenai Stefani negaidīti pievienojās slaveni aktieri,

Sers Eltons Džons iejutās lauvas ādā,

Džeimss un Dženefere Lopesa saskaņoja kustības,

Mišela Obama repoja,

Madonna automašīnas salonā rādīja akrobātiku,

Džeimss piemērīja ekstravagantos Lēdijas Gagas tērpus,

bet kopā ar Bruno Marsu - cepures,

un mērojās spēkiem ar "Red Hot Chili Peppers" solistu Entoniju?

Noslēgumam ir pataupīts vislabākais!

Priecīgus Ziemassvētkus mums visiem vēlot, Meraijas Kerijas slavenāko hitu "All I Want for Christmas" iedziedājis zvaigžņu koris: Adele, Demia Lovato un Niks Jonas, Eltons Džons, Selena Gomeza, Lēdija Gaga, Kriss Martins, "Red Hot Chili Peppers" un Gvena Stefani.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!