Aizvadīts lielākais "Carpool Karaoke" ar 9 slavenību piedalīšanos (VIDEO)

Raksta attēls - Aizvadīts lielākais "Carpool Karaoke" ar 9 slavenību piedalīšanos (VIDEO) Ekrānšāviņš

13.02.2017 / Parmuziku.lv

Grammy ceremonijas laikā, 12. februārī, komiķa Džeimsa Kordena auto ietilpa 9 slavenības, nodziedot "The Foundations" 1968. gada dziesmu "Build Me Up Buttercup".

"Carpool Karaoke" uzdziedāja: popzvaigzne Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez), folkmūziķis Nīls Daimons (Neil Diamond), popzvaigzne  Feita Hila (Faith Hill), R&B zvaigzne Džons Ledžends (John Legend), Raiens Teders (Ryan Tedder, grupa "OneRepublic"), katrīmūziķis Tims Makgravs (Tim McGraw), popzvaigzne Džeisons Derulio (Jason Derulo), kantrīmūziķis Kīts Urbans (Keith Urban) un Blū Aivija Kārtere (Blue Ivy Carter, dziedātājas Beyonce un repera Jay Z meita), kura publiku izkausēja kā cukurgraudiņu karstā tējā.

VIDEO

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!