50 000 cilvēki dzied Oasis hītu "Don't look back in anger" (VIDEO)

Raksta attēls - 50 000 cilvēki dzied Oasis hītu "Don't look back in anger" (VIDEO) Ekrānšāviņš

28.05.2017 / Parmuziku.lv

Pieminot Mančestrā notikušo traģēdiju, 50 000 cilvēki sestdien, 27. maijā, nodziedāja grupas "Oasis" dziesmu "Don't look back in anger", šādi demonstrējot vienotību un spēju stāvēt pāri terorisma naidam. Pūlis bija sapulcējies uz grupu "The Courteeners", "The Charlatans", "Blossoms" un "Cabbage" jau agrāk plānoto, izpārdoto koncertu.

Iesākumā grupas "The Courteeners" solists Laiems Frajs (Liam Fray) pieminējis pirmdien, 22. maijā Mančestrā notikušo teroraktu ar Raiena Viljamsa (Ryan Williams) dzejoli "The Bees Still Buzz", kas vēsta par atšķirīgo Mančestru, kurā vienkopus sadzīvo dažādi cilvēki, šādi padarot pilsētu spēcīgu.

Vēlāk Frajs nodziedāja "Don't look back in anger" un 50 000 cilvēku pūlis viņam pievienojās. Pēc traģiskajiem notikumiem šī dziesma Mančestras mūzikas faniem ir kļuvusi par sava veida mierīgās pretošanās himnu.

Avots:bbc.com/ nme.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!