16 gadīgais Kristians nopelna sev tūlītēju ceļa zīmi America's Got Talent finālam. Emocionāli!

Raksta attēls - 16 gadīgais Kristians nopelna sev tūlītēju ceļa zīmi America's Got Talent finālam. Emocionāli!

14.06.2017 / Parmuziku.lv

Skudriņas skrien!

16 gadīgajam Kristianam Guardino (Christian Guardino) izdevies būt vienam no retajiem, kas ar savu spēcīgo balsi sašokē America's Got Talent tiesnešus un izpelnās zelta pogas spiedienu, kas nozīmē, ka viņš nekavējoties saņem ceļa zīmi šova finālam.

Kristians uzstājās ar klasisku "gabalu" no The Jackson 5 singlu krājuma - "Who`s loving you" un ar savu sniegumu piecēla kājās gan žuriju, gan skatītājus.

"Tu biji kā maza pelīte, kas pārvērtās par lauvu. Tu esi viens no labākajiem dalībniekiem, kādu esmu redzējis šajā sezonā. Ne tikai tavas balss, bet arī tavas personības dēļ. Tu man ļoti patīc," tā, lūk, izteicās Saimons Kauels - America's Got Talent bargākais tiesnesis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!