Ziedi, dāvanas un apskāvieni! Fani sagaida "Triana Park" (VIDEO)

Raksta attēls - Ziedi, dāvanas un apskāvieni! Fani sagaida "Triana Park" (VIDEO) Ekrānšāviņš

15.05.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas pārstāvji Eirovīzijas dziesmu konkursā grupa "Triana Park" atgriezušies Latvijā. Mūziķus lidostā sagaidīja uzticamākie fani, kuri bija sarūpējuši ziedus un dāvanas aizvadītajā Agneses Rakovskas dzimšanas dienā.

Jau ziņots, ka 11. maijā Ukrainā, Kijevā notiekošajā Eirovīzijas dziesmu konkursa 1. pusfinālā Latviju ar dziesmu “Lines” pārstāvēja grupa “Triana Park”. Diemžēl grupa finālam nekvalificējās un ierindojās 18. vietā. Konkursā uzvarēja Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrala ar dziesmu "Amar Pelos Dois".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!