Rets video no 90-tiem! Novērtē Igo izcilo vokālo sniegumu

Raksta attēls - Rets video no 90-tiem! Novērtē Igo izcilo vokālo sniegumu Ekrānšāviņu fotokolāža

07.02.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Igo jauno izpildītāju konkursa "Jūrmala -92" noslēguma koncertā izpilda juteklisku blūzu, pielietojot savas balss plašo diapazonu. Igo uz skatuves piesaka dziedātāja Laima Vaikule un žurnālists Jānis Šipkēvics.

Jauno izpildītāju konkurss "Jūrmala" notika laika posmā no 1986. - 1993. gadam, dažādos gados atšķirīgās norises vietās - gan Dzintaru koncertzālē, gan Jaltā, Ukrainā. Dziedātājs Igo ir pirmā konkursa "Jūrmala -86" laureāts. Konkursā piedalījušies klausītāju iemīļoti latviešu dziedātāji, tajā skaitā arī Ivo Fomins, Zigfrīds Muktupāvels, Alex no "Opus Pro", Arnis Mednis un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!