X Faktora zvaigznes "Hypnotic" dalās ar savu pirmo singlu

Raksta attēls - X Faktora zvaigznes "Hypnotic" dalās ar savu pirmo singlu Publicitātes foto

18.12.2017 / Parmuziku.lv

Iedvesmojušās viena no otras, meiteņu trio radījušas skaistu Ziemassvētku dziesmu “Svētku brīnums” kā īpašu svētku apsveikumu visiem saviem faniem un atbalstītājiem, jo dziesma stāsta par to, ka ir jāizbauda katrs mīļš mirklis kopā ar saviem mīļajiem, sevišķi jau Ziemassvētku laikā!

Sabīne Berezina par dziesmu:

Šie svētki ir ģimenes svētki, kuros mums ir iespēja mainīties ar dāvaniņām, kas, ja godīgi, nav svarīgi ne pēc lieluma, ne cenas, bet tai jābūt dāvātai no sirds. Kaut vai pašu rokām darināta. Par to arī ir dziesma - par to, ka brīnumi eksistē un tiem ir jātic, un tie noteikti piepildās, ja ne uzreiz, tad pēc laiciņa, tāpēc mēs ar šo dziesmu dāvājam ikvienam siltumu no mūsu sirdīm un ticību brīnumiem! Lai Jums gaiši, mierpilni, skaisti, pozitīvi un brīnumiem bagāti šie svētki. Samīļojiet savus mīļos un lieciet ik vienam tikai smaidīt ne tikai Ziemassvētkos, bet arī Jaunajā 2018. gadā!

Trio “Hypnotic” jau drīzumā piedalīsies LTV dziesmu konkursā Supernova, kur meitenes iekļuvušas ar savu oriģināldziesmu “Pray”, kurai pavisam drīz tiks prezentēts īpaši iedvesmojošs video. Meitenes ar savu mūziku vēlas iedvesmot cilvēkus būt labākiem vienam pret otru un neaizmirst priecāties par dzīves sīkumiem. 

Trio “Hypnotic” oficiāli dibināta 2016. gada rudenī, Rīgā, Latvijas Televīzijas studijā „Aprīļa pilieni”. Pirms tam katra par sevi bijušas solistes, kas aktīvi piedalījušās dažādos starptautiskos konkursos un kļuvušas par laureātēm vairākos no tiem. Šobrīd trio sevi piesaka kā spēcīgu meiteņu grupu, kurām ir ko teikt un kuras spēj sevi pieteikt ar spēcīgu vokālu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!