"Weekend Baltic" izziņo datumus un piedāvā īpašas biļetes festivāla faniem

Raksta attēls - "Weekend Baltic" izziņo datumus un piedāvā īpašas biļetes festivāla faniem Publicitātes foto

18.12.2017 / Parmuziku.lv

Grandiozākais festivāls Baltijā "WEEKEND BALTIC 2018" atgriezīsies Pērnavas pludmalē no 16. līdz 18. augustam. Īsteniem festivāla faniem jau no šodienas, 18. decembra, plkst. 10.00 ir iespējams iegādāties “Blind Sales” biļetes par īpašu cenu - tikai 75 eiro.

Festivāla pirmos māksliniekus vienmēr izziņojam februārī, bet festivāla fani ar katru gadu paliek arvien nepacietīgāki un grib iegādāties biļetes jau ātrāk. Kāds pērk sev, kāds grib dāvināt Ziemassvētkos, tāpēc šogad pirmo reizi esam devuši īstenajiem festivāla faniem šādu iespēju iegādāties “Blind Sales” biļetes par ļoti īpašu cenu - 75 eiro, festivāla biļešu regulārā cena būs 115 eiro,

komentē Weekend Festival dibinātājs Hardi Loog.

"Weekend Baltic" festivāls Pērnavā norisināsies jau ceturto gadu pēc kārtas, festivālā viesojušās tādas leģendas kā Armin Van Buuren, Tiesto, Avicii, Martin Garrix, David Guetta, Alan Walker, Deadmau5, Steve Aoki un daudzi citi. Festivāls vienmēr pārsteidzis ar krāšņu gaismu un lāzeru šovu, skatuvju konstrukcijām, skaisto norises vietu un grandiozu mākslinieku sarakstu. Uz "Weekend Baltic 2017" kopsummā tika pārdotas ap 100 000 biļešu, arī 2018. gadā sagaidāms līdzīgs skaits apmeklētāju.

Pirmo mākslinieku izziņošanas plānotas, kā ierasts, februāra sākumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!