Vokālā grupa "FRAMEST" piedāvā vasarīgu videoklipu

Raksta attēls - Vokālā grupa "FRAMEST" piedāvā vasarīgu videoklipu

21.07.2017

Vokālā grupa "FRAMEST" priecē ar sirsnīgu kaverversiju "Eirovīzijas 2017" uzvarētāja, portugāļu dziedātāja Salvadora Sobrala dziesmai "Amar Pelos Dois" angļu valodā.

Jau zināms, ka šī gada "Eirovīzijas 2017" uzvarētāja uzstāšanās laikā galvenais akcents tika likts uz dziesmas izpildījumu, savukārt skatītāji apgaismoja visu zāli ar telefonu lukturiem.

 

 

Mūs šī dziesma nudien patīk, jo īpaši tādēļ, ka, mūsuprāt, pēc ilgiem laikiem Eirovīzijas konkursā ir uzvarējusi mūzika, nevis tikai šovs - patiesa, skaista un īsta mūzika. Tai nav noilguma, tā iedvesmo jebkurā laikā,

uzskata FRAMEST dalībnieki.

 

Dziesmas angļu teksta autors ir Aleksandrs Ribaks. Saulainais video klips tapis rīdzinieku iemīļotajā Lucavsalas parkā.

 

Vokālā grupa FRAMEST pastāv kopš 2005. gada, un to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass).

 

Jau šodien, 21.jūlijā, grupa sniegs koncertu Augstkalnē, Mežmuižas pils terasē, taču nākamnedēļ dosies uz Rumāniju, kur pārstāvēs Latviju "Csiki" džeza festivālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!