VIDEO: Šis ir, iespējams, sirsnīgākais muzikālais sveiciens no Masaki!

Raksta attēls - VIDEO: Šis ir, iespējams, sirsnīgākais muzikālais sveiciens no Masaki! Ekrānšāviņš no video

11.12.2017 / Parmuziku.lv

Sveicot Latviju Otrajā adventē, Masaki no Japānas ierakstījis "Kaut Kur Ziemeļos" dziesmas "Divas dvēseles" kaverversiju.

Savā YouTube kanālā mūziķis raksta:

Sveicieni 2. Adventē! Ziemassvētki jau nav tālu, tāpēc šoreiz es izpildu ļoti skaistu dziesmu par ziemu! Man ļoti patīk šīs dziesmas oriģināls video, jo tajā dzied mani mīļākie latviešu dziedātāji. Ceru, ka jums patiks mans izpildījums!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!