VIDEO: "Singapūras Satīns" baltā limuzīnā izbraukā Latvijas laukus

Raksta attēls - VIDEO: "Singapūras Satīns" baltā limuzīnā izbraukā Latvijas laukus Publicitātes foto

03.10.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas pašpasludinātā repa supergrupa "Singapūras Satīns" nupat faniem nodevuši jaunu videoklipu “Sintētiski sapņi” no grupas debijas albuma “Iespēja Viena”.

piebilst, ka šis ir jau grupas trešais videoklips pēdējo trīs nedēļu laikā.

Nu jā, mēs esam pamanījuši, ka liela daļa Latvijas reperu pēdējā laikā vai nu atgriežas, vai maina un revolucionē Latvijas repa scēnu, citi iet vēl augstāk, vai gatavo “kaut ko tādu, ko neviens vēl iepriekš nav darījis”. Tam visam pa vidu, mēs vēlējāmies izdarīt kaut ko tādu, ko darījuši ir visi un vēl gribam piebilst, ka neko negribam mainīt vai revolucionēt. Mēs paņēmām vecu videokameru no deviņdesmitajiem un uzfilmējām to, kā braucam uz vienu no mūsu tūres koncertiem. Šis ir vienkāršs un primitīvs videoklips, mēs neko ar to negribam pateikt, lai mūsu vietā runā darbi. Kamēr jūs maināt spēli, mēs mainām konsoli,

par videoklipu stāsta grupas pārstāvji.

Videoklipu filmēja paši grupas dalībnieki, taču montāžā palīdzēja Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie teju visiem grupas videoklipiem.

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu “Iespēja Viena”, kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

Singapūras Satīna tuvākie koncerti:

12. oktobris, RTU Fukšu balle 2017 (Ķīpsalas izstāžu halle)

9. oktobris, Coyote Fly

20. oktobris, Tonuss (Jelgava)

Pilna informācija par tuvākajiem koncertiem šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!