VIDEO: Reika skatuves partneris Deniss jaunākā singla video repo zirga mugurā

Raksta attēls - VIDEO: Reika skatuves partneris Deniss jaunākā singla video repo zirga mugurā Ekrānšāviņš no video

27.10.2017 / Parmuziku.lv

Jaunajā dziesmā Deniss atgādina par brīvības vērtību, kura par naudu nav nopērkama.

 
 

Gribu, lai cilvēki ir pozitīvāki, lai ar smaidu uz lūpām dara to, ko mīl, un ir brīvi! Ir tik daudz iespēju un krāsu dzīvē, gribu, lai jūs visi nepalaižat tās garām. Klipā ķeru adrenalīnu un uzkāpju koka galotnē, jo tā es jūtos brīvs, atrodoties pie dabas! Klipā peldos jūrā oktobrī un repoju zirga mugurā. Daru to, ko līdz šim neviens no Latvijas reperiem nav darījis,

par dziesmu stāsta Deniss.
 
Dziesmas tapšanā piedalījies mūziķis, dziedātājs Pēteris Upelnieks, bet dziesmas pēcapstrādē - Jānis Šmēdiņš (Fakts). Videoklipu filmēja un montēja Toms Rings. 
 
Deniss (Deniss Stepanovs) ir hiphopa izpildītajs no Tukuma, kas nodarbojas ar cīņas sportu un plašāk kļuva pazīstams kā Reika skatuves partneris.  Abus māksliniekus savedušas kopā intereses par cīņas sportu, kas rezultējušās sadarbībā arī mūzikā. Aizvadītā gada jūnijā Reiks un Deniss izdeva kopīgu singlu “Tu jau zini”. Tā paša gada oktobra beigās abi izpildītāji nodeva klausītājiem videoklipu singlam ar zīmīgu nosaukumu un vēstījumu “Vienmēr ar mani”, kas Youtube strauji iemantojis klausītāju uzmanību un šobrīd skatīts vairāk nekā 850 000 reižu. Denisa pirmais solo singls "Mazāk runā, vairāk dari" izdots pērnā gada decembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!