VIDEO: Populāri Latvijas mūziķi sveic "Mumiy Troll" leģendārā albuma “Морская” jubilejā

Raksta attēls - VIDEO: Populāri Latvijas mūziķi sveic "Mumiy Troll" leģendārā albuma “Морская” jubilejā Ekrānšāviņš no video

11.12.2017 / Parmuziku.lv

Svinot leģendārā albuma "Морская" 20 gadu jubileju, 13. decembrī ar grandiozu koncertu "Arēnā Rīga" uzstāsies Latvijā iemīļotā grupa "Mumiy Troll". Iļju Lagutenko ar nozīmīgo kulta albuma jubileju sveic arī Latvijas mūziķi.

Apsveikums no grupas "Prāta Vētra" 

Apsveikumi no komponista, grupas "Zodiaks" dibinātāja Jāņa Lūsēna (video)

Apsveikumi no režosora Viktora Vilksa (video)

Apsveikums no TV un radio raidījumu vadītāja Aleksa Dubasa (video)

Apsveikumi no radio raidījumu vadītājas Natālijas Oļesik (video)

Jubilejas programmā papildus “Морская” dziesmām tiks iekļautas arī pa kompozīcijai no nākamajiem albumiem, kā arī vairāki jaunumi, tomēr dziesmas “Девочка”, “Роза Люксембург”, “Утекай”, “Владивосток 2000” - tām noteikti 13. decembrī tūkstošiem cilvēku “Arēnā Rīga” dziedās līdzi visskaļām.

Iļja Lagutenko aicina uz koncertu (video)

https://www.youtube.com/watch?v=XZuistYnHHQ&feature=youtu.be

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!