VIDEO: Mūziķim Andim Grīvam tapis jauns muzikāls projekts - noklausies pirmo dziesmu!

Raksta attēls - VIDEO: Mūziķim Andim Grīvam tapis jauns muzikāls projekts - noklausies pirmo dziesmu! Publicitātes foto

24.10.2017 / Parmuziku.lv

“Miglā šaut” ir pirmā dziesma, ar kuru sevi piesaka jauns muzikāls projekts - ANDIS GRIVA IR WWMM, kura līderis un idejas autors ir pašmāju mūziķis Andis Grīva un četri draugi - domubiedri no Lietuvas.

Dziesmai "Miglā šaut" (angliskā versijā - "Single Shot") ir izveidots oficiālais videoklips, kurā galveno lomu atveido Anda dēls Alberts, savukārt stilistiskā noskaņa aizved pāris desmitgades atpakaļ, kad pats Andis būtu bijis šādā vecumā.

Es rakstu mūziku filmām, kuras izsapņoju nomodā. Dažas no filmām būs redzamas uz ekrāna, dziesmu video formātā, dažas varēs vērot aizvērtām acīm, un režisēt katrs pats. Katras dziesmas scenārijs ir balstīts uz patiesiem notikumiem un personīgiem pārdzīvojumiem,

par gaidāmā albuma vizuālo konceptu stāsta Andis.

Apvienībā "WWMM" paskaidrojams kā We Wanna Make Movies. Apvienībā bez Anda ir vēl četri dalībnieki - Juozas, Gediminas, Kestutis un Paulius. Debijas albums tiks izdots vēl šogad, tuvāk gada nogalei.

Andis Grīva latviešu auditorijai ir pazīstams kā vairāku grupu dalībnieks – "Caffe", "The Mundane", "GINES REKORDU ORKESTRS", kā arī plašāk zināmās dziesmas “Vadiņi” autors un izpildītājs. Papildus dziesmu radīsānai, Andis vairākus gadus ir darbojies kino industrijā, lielakoties komandējot filmēšanas laumuku. Savukārt līdz ar piedalīšanos populārajā talantu šovā "X-Faktors", Lietuvas konkursā, Anda vārds ir kļuvis pazīstams arīdzan viņa mītnes zemes Lietuvas auditorijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!