VIDEO: Laura Amantova džeza kvartets piedāvā pirmo video un koncertē visā Latvijā

Raksta attēls - VIDEO: Laura Amantova džeza kvartets piedāvā pirmo video un koncertē visā Latvijā Publicitātes foto

05.12.2017 / Parmuziku.lv

Līdz ar oktobrī izdotā debijas albuma "Šūpuļdziesma trombonam", profesionāļu augsti novērtētā trombonista Laura Amantova džeza kvartets piedāvā pirmo video skaņdarbam "September In The Rain".

Video filmējis un montējis Ritvars Bluka, tas filmēts Denisa Paškeviča džeza mūzikas klubā, Vecrīgā.

Ar koncertu mūziķi viesosies Jūrmalā, klubā “KORSO”, 9. decembrī.

Lielākā daļa jaunās programmas veltīta latviešu komponistu radītajiem skaņdarbiem. Koncertā skanēs ne tikai balādes –  ir iekļauti skaņdarbi bībopa, blūza, svinga, džezroka stilā. Koncerta gaitā klausītāji varēs baudīt jauku džeza ansambļa saspēli un iepazīt katra kvarteta mūziķa, kā spilgtas muzikālas personības, individuālo sniegumu. Šajā ansamblī ir apvienojušies Latvijas labākie sava instrumenta džeza spēles meistari un bez Laura, tajā muzicē arī Viktors Ritovs (klavieres, elektro piano), Andris Grunte (bass) un Artis Orubs (bungas). Kolektīvu var raksturot īsi – visaugstākā līmenī profesionāli izpildīta džeza mūzika, stingri ievērojot tradīcijas un stilu.

Albums pieejams jaunajā mūzikas ierakstu salonā “Mikrofons” (tirdzniecības kompleksa “Spice” otrajā stāvā), pasūtāms www.micrec.lv, kā arī klausāms un lejupielādējams Spotify, Amazon, iTunes un Apple Music.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!