VIDEO: Justs Sirmais piedāvā jaunu singlu "Are You There"

Raksta attēls - VIDEO: Justs Sirmais piedāvā jaunu singlu "Are You There" Ekrānšāviņš no video

14.11.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis Justs saviem klausītājiem piedāvā izbaudīt gardu kumosu no sava topošā albuma – singlu “Are you there” (latviski “Vai tu esi šeit?”). Dziesma “Are you there” tapusi sadarbībā ar vienu no daudzsološākajiem elektroniskās mūzikas producentiem DJ Makree, bet ekscentriskā video klipa autors ir režisors Ritvars Bluka.

Dziesma “Are you there” uzdod klausītājam šķietami vienkāršu, bet grūti atbildamu jautājumu – vai tu esi šeit? “Manā izpratnē,  tas ir jautājums, ko uzdot sev. Ir svarīgi saprast, kas ir tavs stāsts, kas padara tevi par to kas tu esi. Un par to nav jākaunas,” tā par savu jaunāko veikumu saka Justs, viņš pats ir arī dziesmas autors. 

Ar singlu “Are you there” Justs piesaka savu ilgi gaidīto debijas albumu.

Jaunais materiāls nedaudz atšķirsies no tā, ko esmu izpildījis iepriekš. Laiks iet uz priekšu un iepriekšējo pieredzi papildina  jauni iespaidi. Jaunajā albumā vēlos ielikt vairāk no sevis,

saka Justs.

Dziesmas video klipa režisors ir Ritvars Bluka, kurš video versijā perfekti uztvēris dziesmas kodu.

Ar dziesmas videoklipu es un filmēšanas komanda vēlējāmies parādīt to, ka katram mums ir unikāla personība, kuru nedrīkst apspiest mūsdienu sabiedrības radītā šablonu ēna, un tikai tad, kad būsim patiesi pret sevi, mēs spēsim dzīvot nevis izdzīvot,

par video ideju stāsta Justs. 

Pirmā publicētā dziesma no debijas albuma ir atbilde visiem tiem faniem, kuri dedzīgi seko Justa muzikālajām gaitām ārpus Latvijas. Tomēr, līdz albuma izdošanai pavasarī, sekotājus gaida vēl daži pārsteigumi arī latviešu valodā.

Dziesma “Are you there” ir pieejama Soundcloud, servisā Spotify un Deezer, kā arī pieejama lejupielādei iTunes lietotnē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!