VIDEO: Jaunākajai dziesmai pašmāju reperis ansis iedvesmojies no Delfi.lv virsrakstiem

Raksta attēls - VIDEO: Jaunākajai dziesmai pašmāju reperis ansis iedvesmojies no Delfi.lv virsrakstiem Ekrānšāviņš

28.08.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma tapusi "Dirty Deal Audio" rīkoto "Treniņu Trešdienu" ietvaros.

Kā savā Facebook lapā raksta ansis:

Dziesma tapusi, iedvesmojoties no pikantākajiem Delfi.lv virsrakstiem un tajos lietotās leksikas un frazeoloģismiem. Kā variet nojaust, "daiļaviņu", "apaļumu", protams, arī "pupiņu izrādīšanas" un citu jūsu iemīļoto draiskulību šajā dziesmā netrūkst.

Video autore ir Sandija Sandžei. Grupas "22:22" sastāvā ansis darbojas kopš šī gada marta "Dirty Deal Audio" rīkoto "Treniņu Trešdienu" ietvaros. Mēneša laikā kopā ar Rūdolfu Zagorski, Aneti Stuci un Viesturu Melderu, pāris reižu saskrienoties "Dirty Deal Audio HQ", tika radītas divas dziesmas, viena no tām - "LAVA", bet otra - "La Phase Grise".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!