VIDEO: Jaunajā videoklipā "Carnival Youth" stūrē lidojošas mašīnas. Noskaties!

Raksta attēls - VIDEO: Jaunajā videoklipā "Carnival Youth" stūrē lidojošas mašīnas. Noskaties! Ekrānšāviņš

04.08.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu indīroka apvienība „Carnival Youth” publicējusi videoklipu jaunākajam grupas singlam „Stūre” no albuma „Vienā vilcienā”.

Klips filmēts Siguldā, kur 26. augustā gaidāms līdz šim lielākais „Carnival Youth” brīvdabas solo koncerts. Šis ir jau trešais videoklips no ansambļa jaunākā albuma „Vienā vilcienā”, kas tika izdots vasaras sākumā. Visas albuma dziesmas ir latviešu valodā, un arī visi singlu video ir filmēti dažādās Latvijas pilsētās. Dziesmas „Stūre” tekstā izmantots Imanta Ziedoņa dzejolis no krājuma „Motocikls”.

Klipa filmēšanā izmantojām dronus, ļoti daudz arī zaļos ekrānus. Mums bija jāiejūtas lidotāju lomās, ar veciem vāģiem jālido pāri Siguldai. Šis mūsu pieredzē ir sarežģītākais klips – tieši pēcapstrādē, par to liels paldies jāsaka Mārim Lagzdiņam,

stāsta grupas dalībnieks Edgars Kaupers.

Biļetes uz koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!