VIDEO: Hiphopa mākslinieks Homērs kopā ar Paulu Dobžansku izdod skaņdarbu #MēsVaram

Raksta attēls - VIDEO: Hiphopa mākslinieks Homērs kopā ar Paulu Dobžansku izdod skaņdarbu #MēsVaram Publicitātes foto

31.10.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma #MēsVaram ir pirmais singls no mākslinieka topošā albuma.

Mūziķis atklāj dziesmas nozīmi:

Dzīvē svarīgi ir mirkļi, nav būtiski, vai tas ir brauciens ar ekskluzīvu auto, traukšanās motocikla mugurā, iegremdēšanās mūzikā vai cīņa ringā līdz pēdējam spēka izsīkumam. Galvenais ir izbaudīt ik katru šo mirkli, neskatoties ne uz ko, ne savu vecumu, ne dzimumu, ne ko citu, jo hobijiem un sirdslietām nekad nav par vēlu. Galvenais ir sajusties dzīvam, novērtēt katru dienu, un ja nu gadījumā kaut kas nesanāk, nekad nemest plinti krūmos. Mēs paši un nevis kāds cits nosaka mūsu dzīvi, mēs varam vairāk nekā mums pašiem liekas un mūs tik daudz kas dzīvē sagaida. MĒS VARAM.

Dziesmu producēja Jānis Noriņš, video - Kaspars Kambars.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!