VIDEO: Double Faced Eels uzvar Losandželosas šovā "Best.Cover.Ever" un uzstājas ar slaveno Bībiju Reksu

Raksta attēls - VIDEO: Double Faced Eels uzvar Losandželosas šovā "Best.Cover.Ever" un uzstājas ar slaveno Bībiju Reksu Publicitātes foto

18.12.2017 / Parmuziku.lv

YouTube pirmoreiz skatītājiem šī gada novembrī nodeva pavisam jaunu mūzikas šovu „Best.Cover.Ever.”, kurā dalībnieki no visas pasaules sacenšas, lai kāptu uz vienas skatuves ar starptautiska līmeņa mūzikas industrijas zvaigznēm. Starptautiskā YouTube mūzikas šova septītajā sērijā uzvar dalībnieki no Latvijas - grupa „Double Faced Eels”.

Šovu vada ar "Grammy" balvām godalgotais hiphopa mākslinieks Ludacris, un katrā sērijā pie viņa viesojas cita mūzikas industrijas zvaigzne (Demija Lovato, Keitija Perija, Džeisons Derulo, Čārlijs Pūts, Bībija Reksa u.c.). Tāpat katrā šova sērijā par iespēju uzstāties ar konkrēto zvaigzni sacenšas divi dalībnieki, kuri katrs izpilda kādas zināmas konkrētā mākslinieka dziesmas kaverversiju. Pēc zvaigznes un Ludakrisa vērtējuma labākais dalībnieks saņem vienreizēju balvu — iespēju sadarboties ar konkrētās sērijas zvaigzni un izpildīt kopīgu dziesmu īpašā, vienreizējā apdarē.

Katrai šova sērijai pieteicās tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules, un vieni no veiksminiekiem, kuri tika uzaicināti piedalīties Losandželosā filmētajā šovā, ir pašmāju grupa „Double Faced Eels”, kas šovā pārstāv ne tikai Latviju, bet ir arī vienīgie finālisti no Eiropas. Šovā „Double Faced Eels” stājās pretim talantīgam dziedātāju duetam „Two Less Lonely”, lai izpildītu Bībijas Reksas dziesmas „In the Name of Love” kaverversiju, un, iegūstot Bībijas Reksas un Ludakrisa simpātijas, izcīnīja uzvaru un iespēju uzstāties kopīgi ar Bībiju Reksu.

Noskaties pilno sēriju!

Šova izskaņā uzvarētājiem tika pasniegta īpaša balva no šova un Bībijas Reksas — apmaksāts atkārtots brauciens uz Losandželosu, lai sniegtu privātu koncertu leģendārajā klubā "Roxy Theatre" un prezentētu sevi producentiem un vietējās mūzikas industrijas pārstāvjiem. „Double Faced Eels” būs, iespējams, pirmā latviešu grupa, kas uzstāsies ikoniskajā Losandželosas klubā, kurā savulaik uzstājušies gan Bībija Reksa, gan Ludakriss, gan tādi leģendāri mūziķi un grupas kā Bobs Mārlijs, „The Ramones”, Pīters Gabriels, „Guns N’ Roses” u.c.

Bībija Reksa ir albāņu izcelsmes amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore, kas plašāku atpazīstamību ieguva, pateicoties dziesmām „Me, Myself and I” ar hiphopa mākslinieku „G-Eazy”, Deivida Getas „Hey Mama” un Mārtina Gariksa „In the Name of Love”.

Visas šova sērijas var noskatīties video straumēšanas vietnē YouTube, „Best.Cover.Ever.” kanālā.

Noskaties arī „Double Faced Eels” pirmo uzstāšanos (pilna, sērijā esošais materiāls ir noīsināts)!

„Best.Cover.Ever.” ir pirmais šāda veida šovs, kas bez papildu maksas un jebkādiem ierobežojumiem tiek prezentēts visā pasaulē vienlaicīgi. 

Izmantojot izdevību, „Double Faced Eels” vienlaicīgi ar šova iznākšanu prezentē arī jaunu singlu un video dziesmai „Can’t Let Go”, kas tapusi, iespaidojoties no šovā gūtajām mācībām.

Dziesma „Can’t Let Go” ir par to, kādas pārdomas ir cilvēkiem, kas ir iestrēguši sliktās attiecībās. Neatkarīgi no tava dzimuma, vecuma un pat tā, vai ir runa par divu cilvēku attiecībām vai, piemēram, attiecībām ar darba devēju, pasniedzēju utt. Dažkārt saprotam, ka uzlabojumi nebūs, bet tāpat nevaram spert izšķirošu soli,

tā dziesmas vārdu autors Reinis Straume.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!