VIDEO: Dons kopā ar Renāru Kauperu aizkustinoši dzied "Pēdējā vēstule"

Raksta attēls - VIDEO: Dons kopā ar Renāru Kauperu aizkustinoši dzied "Pēdējā vēstule" Ekrānšāviņš

23.04.2017 / Parmuziku.lv

Dons kopā ar Renāru Kauperu un grupu "My Radiant U" un pavadošo ansambli, kura sastāvā bija arī Kaspars Roga, izpildīja hitu "Pēdējā Vēstule". Koncertā tika vākti ziedojumi Engures draudzes nama "Ērģelnieki" - 200 gadus vecā koka guļbūve atjaunošanai.

200 gadus vecā koka guļbūve ar manteļskursteni vidū atrodas pašā Engures ciema centrā. Māja ir nozīmīgs un ļoti rets vēl saglabājies Latvijas koka arhitektūras piemineklis ar augstu autentiskuma pakāpi. Kopā ar Engures koka baznīcu tā veido unikālu koka arhitektūras ansambli Kurzemes piekrastes ciemu ainavā.

"Pēdējā Vēstule" videofragments:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!