VIDEO: Daiļākā Latvijas sieviete ar patriotisku dziedājumu iekaro pasaules skaistuma virsotnes

Raksta attēls - VIDEO: Daiļākā Latvijas sieviete ar patriotisku dziedājumu iekaro pasaules skaistuma virsotnes

30.08.2017

Zanda Panava piedalās Dienvidāfrikā notiekošajā daiļāko precēto sieviešu skaistumkonkursā "Mrs. Universe".

Divu meitiņu māte, ogrēniete Zanda, pārstāvot Latviju Dienvidāfrikā notiekošajā daiļāko precēto sieviešu skaistumkonkursā "Mrs. Universe", pierāda sevi gan kā skaistu, gan talantīgu sievieti. Patriotiskā dziesma "Es atnācu uguntiņu" iedziedāta kopā ar Ķeguma jaukto kori "Lins" - video filmēts Svētā Meinarda salā, Ikšķilē. Dziesmu Zanda izpildīs arī konkursā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!