VIDEO: Latvijas čellista kaverversija Coldplay superhitam uz brīdi liks aizturēt elpu

Raksta attēls - VIDEO: Latvijas čellista kaverversija Coldplay superhitam uz brīdi liks aizturēt elpu Publicitātes foto

29.11.2017 / Parmuziku.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē latviešu čellists Mareks Radzēvičs laidis klajā videoklipu savai kaverversijai Coldplay superhitam „Every Teardrop is a Waterfall”.

Klips filmēts Berlīnē – brīnišķīgas auras piepildītajā Teufelsbergā (Teufelsberg). Videoklipa autors ir talantīgais Ritvars Bluka, ar kuru Mareks sadarbojies jau iepriekš. Šī gada vasarā publikai prezentēts viņu kopdarbs – „The Tulip Song”, kas ir Mareka pirmā oriģināldziesma.

Mareks ar savu mūzikas instrumentu apceļojis tādas pilsētas kā Stokholma, Oslo, Madride, Roma un Kopenhāgena, kurās arī uzstājies. "Coldplay" dziesma „Every teardrop is a waterfall” Marekam ir īpaša, jo tā vienmēr saņēmusi lielu publikas mīlestību un biežus jautājumus par to, kad dziesma tiks izdota audio un video formātā. Līdz ar to izvēle par to, kādai dziesmai veidot nākamo mūzikas videoklipu, bja skaidra. Nākamā gada sākumā Mareks plāno izdot savu otro oriģinālkompozīciju.

Mareks čellu spēlē jau no 5 gadu vecuma, un ir profesionāls mūziķis ar Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas maģistra grādu. Viņš ne tikai turpina attīstīt savu mūziķa karjeru, bet arī darbojas Vecumnieku Mūzikas un Mākslas skolā kā čella pasniedzējs. Šogad Mareks bijis viens no Latvijas nacionālās Eirovīzijas atlases šova „Supernova” finālistiem, kā arī laidis klajā savu otro solo albumu „Burn on the Stage”. Albuma nosaukums atspoguļo Mareka dzīves nostāju:

Viss jādara maksimāli un, ja esi uz skatuves, tad sadedz, jo nevienam nav vajadzīgs nekas remdens, bet gan karstums, kas nāk no sirds un dvēseles. Tā es domāju par visu, ko daru.

Mareku klātienē varēs klausīties jau vairākos pasākumos decembrī, piemēram, Krimuldas baznīcā 2. decembra Labdarības koncerta ietvaros, kā arī 28. decembrī solo koncertā Zinašanu telpā "Zikurāts".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!