VIDEO: "Bermudu Divstūris" pārsteidz "airBaltic" pasažierus ar izklaidējošu priekšnesumu

Raksta attēls - VIDEO: "Bermudu Divstūris" pārsteidz "airBaltic" pasažierus ar izklaidējošu priekšnesumu Publicitātes foto

21.07.2017 / Parmuziku.lv

20. jūlija vakarā Rīgas lidostas pasažieri piedzīvoja muzikālu pārsteigumu - grupa "Bermudu Divstūris" ar koncertu sagaidīja pasažierus "airBaltic" un "Summer Sound" organizētajā "Party-Jet" reisā uz Liepāju.

Ballīšu karaļi priecēja ar saviem zināmākajiem hitiem, kā arī devās uz Liepāju, izklaidējot pasažierus visa lidojuma laikā. Neizpalika arī pārsteigumi un muzikālas aktivitātes. Lidojums noslēdzās ar "Summer Sound" festivāla "Pre-Party" Liepajās pludmales bārā "Red Sun Buffet" ar grupas "My Radiant You" un repera Edavārdi koncertu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!