VIDEO: Ar romantisku skaņdarbu sevi piesaka Austrijā dzīvojošā latviešu dziedātāja Baiba Dēķena

Raksta attēls - VIDEO: Ar romantisku skaņdarbu sevi piesaka Austrijā dzīvojošā latviešu dziedātāja Baiba Dēķena Publicitātes foto

24.11.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Baiba Dēķena, kura jau vairākus gadus dzīvo Austrijā, piedāvā klausītājiem savu jaunāko singlu “Touch You Right”.

Singls “Touch You Right” pirms nedēļas tika nodots publikas vērtējumam koncertā Austrijā un tagad ir pienākusi kārta to prezentēt plašākai auditorijai. Dziesma “Touch You Right” ir trešais skaņdarbs no dziedātājas debijas albuma “These Storms”.

Singls raksturo mūsu nebeidzamās ilgas kādam piederēt. Pat tad, ja nespējam definēt, vai šis piederības meklējums attiecināms uz personu, vietu, vai varbūt nostaļģisku laiku mūsu pagātnē,

tā par “Touch You Right” teic dziedātāja Baiba Dēķena

Singls “Touch You Right” šobrīd ir oficiāli pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs internetā.

Baibas Dēķenas debijas albums "These Storms" interneta veikalos un mūzikas straumēšanas vienēts nonāks pirms Ziemassvētkiem, bet pašlaik tas ir eksluzīvi iegādājams “Super Plus Records” interneta veikalā.

Baiba Dēķena augusi Tukuma novadā, studējusi Liepājā un jau kādu laiku dzīvo Austrijas slēpotāju paradīzē – Insbrukā. Bērnībā baudījusi Latvijas lauku dabas maģiskumu un pasaku tēlu klātbūtni, Baiba joprojām šajās atmiņās smeļas iedvesmu savu dziesmu tapšanā. Dziedātājas muzikālajās izpausmēs savijas sievišķīgi spēcīgs vokāls ar vienkāršām, intīmām un melanholiskām melodijām. Iekļaujot elektroniskās mūzikas elementus, Baiba savai mūzikai piešķir viegli dūmakainu, dinamisku un maģisku atmosfēru, kura nemanāmi saplūst kopā ar savu klausītāju.

Baibas Dēķenas muzikālajām gaitām līdzi sekot var viņas mājaslapā un Facebook lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!