VIDEO: Ar enerģisku deju hitu atgriežas Franz Ferdinand

Raksta attēls - VIDEO: Ar enerģisku deju hitu atgriežas Franz Ferdinand Ekrānšāviņš no video

04.12.2017 / Parmuziku.lv

Nododot klausītājiem jaunā singla "Always Ascending" video, skotu grupa "Franz Ferdinand" pēc piecu gadu pauzes piesaka jauno albumu ar tādu pašu nosaukumu.

Kā medijam "NME" atklāja grupa - līdz ar jauno albumu viņi koncentrējušies uz domu par to, kas ir tās skaņas, kādas 2018. gada cilvēki vēl nav dzirdējuši, tādējādi cenšoties rast skanējumu, kādu klausītāji iepriekš vēl nav dzirdējuši un radīt nākotnes mūziku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!