VIDEO: Ar dvēslisku "Div' dūjiņas gaisā skrēja" izpildījumu sevi piesaka "Jauno mūziķu apvienība"

Raksta attēls - VIDEO: Ar dvēslisku "Div' dūjiņas gaisā skrēja" izpildījumu sevi piesaka "Jauno mūziķu apvienība" Ekrānšāviņš no video

28.11.2017 / Parmuziku.lv

"Jauno mūziķu apvienība" vieno septiņus Latvijā pazīstamus jaunos talantus - Miku Galvanovski, Agnesi Stengrēvicu, Rihardu Bērziņu, Patrishu jeb Patrīciju Cuprijanoviču, Tomu Kalderauski, Elizabeti Gaili, Emīlu Manguli,

“Projekta dalībnieki aktīvi koncertē, izdod savas dziesmas, piedalās dažādos konkursos un, protams, ir savas valsts patrioti. Projekta mērķis ir saliedēt un atcerēties par lietām, kas mūs visus vieno, kā arī veltīt Latvijai lielāko, ko mēs tai šobrīd spējam dot – mīlestību pret Latviju un tās tautu,” stāsta projekta vadītājs Miks Galvanovskis, solot jau drīzumā sākt jaunu oriģināldziesmu ierakstus.

Projektā piedalās:

Miks Galvanovskis (19)

Miks savu muzikālo karjeru uzsāka tieši pirms diviem gadiem, kad kā solists grupas “Ne citu rīt” sastāvā laida klajā savu pirmo patriotisko oriģinālkompozīciju ar nosaukumu “Latvija”. 2016. gada vasarā Miks uzsāka savu solo karjeru, izdodot dziesmu “Pamosties vienam”, kas radio SWH raidījumā “Priekšnams” kļuva par mēneša favorītu. Tālāk sekoja dalība konkursā “Supernova 2017”, kur šova pusfinālā Miks piedalījās ar dziesmu “Runaway”. Pēc šova tika uzsākta sadarbība ar dziedātāju Patrisha, kā arī tapa jauna Mika dziesma – veltījums Māmiņdienā. Veiksmīga izdevās arī šīs vasaras sadarbība ar producentu Kasparu Ansonu, izdodot dziesmu “Man nevajag daudz”. Miks ir viens no “Supernova 2018” kandidātiem. 2018. gadā plānots dziedātāja pirmais albums. 

Agnese Stengrēvica (18)

Agnese ir jauna dziedātāja, kas savu muzikālo ceļu ir tikai sākusi. Viņa ir piedalījusies vairākos reģionālajos jauno izpildītāju konkursos, kuros guvusi arī godalgotas vietas. Agneses repertuārā ir vairākas dziesmas, kuras sarakstījis viņas tētis Helvijs Stengrevics, piemēram “Ticot, mīlot un gaidot” jaunā skanējumā un pati jaunākā “You Are My World”, kas ir Agneses debija kā vārdu autorei. Dziesmas videoklips tiks izlaists janvārī. Arī Agnese ir šova “Supernova 2018” kandidāte.

Rihards Bērziņš (20)

Rihards Bērziņš ārzemēs uzstājies kā Richy – piedalījies dažādos vokālos un starptautiskos pasākumos, kā Lietuvas šovā “X faktorius”, tiekot līdz finālam, “Supernova 2015” (pusfināls), Jaunā talantu fabrika, “Zelta talanti” un citos. Starptautisko panākumu dēļ Riharda dziesmas tiek spēlētas radio tādās Eiropas valstīs kā Vācija, Itālija, Spānija, Lietuva, Igaunija, Zviedrija un citās.

Rihards ir vairāku starptautisku konkursu (“Il pulcinella o'doro” Itālijā, “Baltic Talents”, “Jaunās zvaigznes”, “Putnu bērni”, “Aprīļa pilieni” un citu) uzvarētājs. Lielākie sasniegumi: 50 000 cilvēku auditorija Vācijā, Hamburgas pilsētas svētkos solo koncerts, rokoperā “Olivers” 2009. gadā arēnā “Rīga” atveidojis galveno lomu.

Šobrīd Rihards audzina dēlu un maksimāli cenšas ieguldīt mūzikā. Izmēģinājis spēkus dažādos mūzikas žanros, kā pops, klubmūzika, regejs, roks, balādrs un citos. Plāno veicināt Latvijā, viņaprāt, pārprastu un neizplatītu mūzikas žanru “Country Rock”, ko daudzi saprot kā šlāgermūziku, bet tie ir divi pilnīgi dažādi žanri.

Drīzumā iznāks jauna Riharda dziesma “Dzīves stūrētājs”. Viņš plāno drīzumā ierakstīt debijas albumu.

Patrisha (16)

Patrisha (īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) ir tikai 16 gadu veca, bet viņa jau ir piedalījusies neskaitāmos vokālajos konkursos Latvijā un ārpus tās, ieguvusi godalgotas vietas. Nesen nokāpusi no “X faktora” skatuves Latvijā. Ir izdotas oriģināldziesmas “Clock”, “Svešās zvaigznes”, “Memories”, kā arī dueta dziesma “Sāpes nepāriet” kopā ar Miku Galvanovski. Ir uzstājusies kopā ar vairākiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, bet šajā vasarā muzicējusi kopā ar reperi Faktu Latvijas populārākajos mūzikas festivālos.

Toms Kalderauskis (20)

Toms jau no sešu gadu vecuma savu pieredzi bagātinājis un labus sasniegumus ieguvis dažādos konkursos gan Latvijā, gan ārpus tās. Par savu lielāko panākumu uzskata pērnā gada dalību konkursā “Supernova 2017”, kur piedalījās ar dziesmu “We Won’t Back Down”, šai dziesmai iznākusi arī latviskā versija “Vietu nav”. Toms pabeidzis Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu, kur ieguvis džeza vokālista un ansambļa vadītāja kvalifikāciju. Šobrīd viņš aktīvi strādā ar savu vokālo ansambli Ogrē.

Elizabete Gaile (20)

Elizabete ir jaunā pašmāju dziedātāja un dziesmu autore.  Šobrīd izdotās dziesmas “The Same One” un “Trust Me” ir bijis kā atspēriena punkts radīt jaunas kompozīcijas, aiz kurām noteikti sekos arī jaunas dziesmas un arī albums. Savas muzikālās prasmes Elizabete izkopj katru dienu un uzskata, ka tikai ar smagu darbu ir iespējams sasniegt augstus rezultātus. Viens no spilgtākajiem notikumiem mūzikā ir bijis iesildīt pašmāju grupu “Carnival Youth” un uzstāties “Wild Atlantic Way” filmu festivālā. Elizabete ir arī viena no konkursa “Supernova 2018” kandidātēm. 

Emīls Mangulis (18)

Emīls plašākai auditorijai kļuva atpazīstams, pirms daudziem gadiem izdodot dziesmu “Dinamīts”, kas ieguva milzīgu popularitāti Latvijā. Emīls ir piedalījies konkursā “New Wave Junior 2010”, pārstāvot Latviju. Emīlam ir izdevies uzvarēt vairākos Latvijas un ārzemju konkursos, kā arī izdot savas dziesmas. Pēdējā dziesma ir “Tā tikai mostas”. Emīls šobrīd ir izveidojis instrumentālo duetu, spēlējot īpatnēju instrumentu – trubafonu.

Instrumentālo pavadījumu projektā palīdzējuši izveidot mūziķi Jānis Jačmenkis, Jānis Griķis, Toms Kursītis un Toms Kagainis.

Ieraksts veikts “A-Studio” ierakstu studijā, īpaša pateicība par ieraksta veidošanu Agrim Ieviņam. Video filmējis un veidojis Artis Millers, bet par drona kadriem parūpējies Reinis Kaspars. Grima māksliniece – Marta Seržante.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!