VIDEO: Ar 567 printeriem un kaudzi papīra "OK Go" rada video, kāds vēl līdz šim nav redzēts

Raksta attēls - VIDEO: Ar 567 printeriem un kaudzi papīra "OK Go" rada video, kāds vēl līdz šim nav redzēts Ekrānšāviņš no video

01.12.2017 / Parmuziku.lv

"OK Go" jau iepriekš pārsteiguši ar īpaši oriģināliem video, taču jaunākais video dziesmai "Obsession" ir unikāls. Tajā izmantota kaudze papīra un 567 printeri, kuriem darbojoties perfekti saskaņotā laikā, top košs un mazliet sirreāls video.

Spilgtās krāsas un printeru darbības nav datorgrafikas rezultāts - viss video redzamais ir īsts, uzlabots ar efektīvu video montāžu. Grupa video tapšanā sadarbojās ar kompāniju "Double A", kuri ražo īpaši gludu papīru, tādējādi pārliecinoties, ka video filmēšanas laikā uz lapām neveidotos tintes sablīvējumi.

Lūk, arī kadri no video aizkulisēm!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!