VIDEO: Aktrise Guna Zariņa iemirdzas grupas "Sigma" jaunā singla video

Raksta attēls - VIDEO: Aktrise Guna Zariņa iemirdzas grupas "Sigma" jaunā singla video Publicitātes foto

28.11.2017 / Parmuziku.lv

Ar singlu "Aiz naida" grupa "Sigma" piesaka jauno albumu "Mitoloģijas", kura prezentācijas koncerti norisināsies 2018. gada martā.

28. novembrī mūzikas grupa “Sigma” atver biļešu tirdzniecību internetā “BezRindas.lv” uz jaunā albuma “Mitoloģijas” atklāšanas koncertiem, kas norisināsies 2018. gada 8. un 9. martā LKA Nacionālās filmu skolas paviljonā (Rīgā, Elijas ielā 17). Jaunais albums tiek pieteikts ar singlu “Aiz naida”, kura vārdu autors ir dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Dziesmai tapis arī videoklips – tā režisore ir Inga Tropa, savukārt titullomā redzama aktrise Guna Zariņa.

Grupa “Sigma” turpina iesākto sadarbību ar latviešu dzejniekiem, un jaunajā albumā “Mitoloģijas” būs iekļautas 10 dziesmas, kuru pamatā ir ievērojamu latviešu autoru - Kārļa Vērdiņa, Ulda Bērziņa, Annas Auziņas, Ingas Gailes, Marta Pujāta, Ineses Zanderes un Jāņa Rokpeļņa dzejoļi. Pirmajā singlā “Aiz naida”, kura radīšanā piedalījies arī komponists Platons Buravickis un stīgu kvartets "EVVEntus", dzirdams Kārļa Vērdiņa dzejolis “Naids” no autora dzejas krājuma “Pieaugušie”. Autors pauž prieku, ka par spīti dzejoļa tematikai, dziesma ir izdevusies liriska:

Dzejolis "Naids" tapa, domājot par emocijām, kas pārņem pēc tam, kad beidzas mīlestība – par naidu, kas grib nākt tās vietā, un par vēlēšanos sevī naidu tomēr neielaist, bet saglabāt spēju mīlēt.

Līdz ar pirmo singlu grupa “Sigma” prezentē arī videoklipu, kura tapšanā nozīmīgu atbalstu sniegusi filmēšanas tehnikas nomas kompānija “BBrental”, kā arī Latvijas Kultūras akadēmija. Videoklipā “Aiz naida”, ko producējusi Marta Kontiņa un uzņēmums “Story Hub”, piedalās Jaunā Rīgas teātra aktrise Guna Zariņa. Videoklipu veidojusi režisore un aktrise Inga Tropa kopā ar operatoru Aleksandru Grebņevu. “Tas ir stāsts par cilvēka transformāciju, cenšoties tikt galā ar naida emocijām. Tas nav kliedziens pasaulei, bet gan intīms process, kurā cilvēks ir viens un sastopas ar saviem iekšējiem naida dēmoniem. Ja izdodas tos apvaldīt, tad naida emocijas pārtop mīlestībā,” par videoklipu stāsta tā autore Inga Tropa. Videoklipā redzamo tērpu Gunai Zariņai radījusi Latvijas modes zīmola "One Wolf" dizainere Agnese Narņicka

Jau šobrīd interneta biļešu servisā “BezRindas.lv” iespējams iegādāties ierobežotu skaitu ieejas biļešu uz jaunā albuma “Mitoloģijas” atklāšanas koncertiem LKA Nacionālās filmu skolas paviljonā, kas gaidāmi 2018. gada 8. un 9. martā. Iegādei pieejami arī komplekti, kuros ietilpst gan koncerta biļete, gan jaunais grupas “Sigma” albums “Mitoloģijas” par īpaši izdevīgu cenu. Albumu varēs saņemt koncerta dienā, uzrādot biļeti pie ieejas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!