Vērmanes dārzs kļūs par Eiropas koru olimpiādes parku

Raksta attēls - Vērmanes dārzs kļūs par Eiropas koru olimpiādes parku Foto: Ieva Lūka/LETA

06.07.2017 / Parmuziku.lv

Eiropas koru olimpiādes laikā no 16. līdz 23. jūlijam Vērmanes dārzs pārtaps par Koru olimpiādes parku, kur būs iespējams sekot līdzi koru olimpiādes norisēm.

Koru olimpiādes Informācijas centrā varēs saņemt informāciju par olimpiādes pasākumiem, iegādāties oficiālos Eiropas koru olimpiādes suvenīrus un uzzināt par biļešu iegādes iespējām. Vērmanes dārza estrādē notiks Eiropas koru olimpiādes draudzības koncerti, kas ļaus iepazīties ar koriem no visas pasaules un baudīt krāsainus muzikālus priekšnesumus. Vērmanes dārza jeb Koru olimpiādes parka teritorijā darbosies gadatirgus “Made in Riga 2017”.

 “Made in Riga 2017” iecerēts kā Rīgā tapušu preču gadatirgus, kas olimpiādes dalībniekiem, pilsētas viesiem un rīdziniekiem ļaus iepazīties ar Rīgas amatnieku, mājražotāju, zemnieku un uzņēmēju veikumu. Tajā būs iespējams iegādāties adījumus, pinumus, keramiku, kalumus, tekstilu, rotas, stikla izstrādājumus, autentiskus aksesuārus, ādas izstrādājumus un visdažādākos lauku labumus, nogaršot mājas saldējumu, svaigus dārzeņus, gaļu, pīrāgus, vīnu un alu.

Koru olimpiādes parks darbosies no 16. līdz 23. jūlijam katru dienu no pulksten 10.00 līdz 21.00.

Koru olimpiādes parka rīkotājs ir orģinālpasākumu operators “Pilsētas Pasākumi”, to  atbalsta pasākumu kalendārs “kaskurkad.lv”.

Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes pasākumus finansē Rīgas dome, organizē Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs un vācu kultūras organizācija „Interkultur”. Tās laikā Rīgā pulcēsies vairāk nekā 10 000 dalībnieku no Eiropas un visas pasaules.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!