Vēl tikai 3 dienas, lai pieteiktos balvai "Zelta Mikrofons"

Raksta attēls - Vēl tikai 3 dienas, lai pieteiktos balvai "Zelta Mikrofons" Foto: Edijs Palēns, LETA

01.12.2017 / Parmuziku.lv

Līdz 4. decembrim iespējams iesniegt pieteikumus Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons 2018". Ierakstus var iesniegt klātienē LaMPA birojā Sēlpils ielā 2c vai elektroniski uz e-pastu .

Ierakstus vērtēšanai var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, kura laika posmā no 2016. gada 2. decembra līdz 2017. gada 1.decembrim ir izdevusi/publicējusi ierakstu.

6. decembrī notiks pirmā žūrijas sapulce, kurā iesniegtos ierakstus sadalīs žanros jeb nominācijās. Lai izveidotos nominācija, jābūt iesniegtiem vismaz 3 ierakstiem attiecīgajā žanrā. Visu decembri žūrija turpinās klausīties un izvērtēt iesniegtos ierakstus, 29.decembrī iesniedzot savu viedokli neatkarīgai auditorfirmai.

Visus saņemtos pieteikumus izvērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā ir 47 mūzikas nozares pārstāvji – mūzikas kritiķi, žurnālisti, festivālu un pasākumu producenti, lektori, radio un televīzijas cilvēki u.c. Viens žūrijas loceklis nedrīkst vērtēt vairāk par 10 nominācijām, un vienas nominācijas maksimālais vērtētāju skaits ir 20 cilvēku. Ar precīzu šī gada žūrijas sastāvu iespējams iepazīties šeit.

Nominantu piecinieki tiks paziņoti īpašā preses konferencē, kas notiks 17. janvārī, savukārt, uzvarētāji tiks paziņoti aizraujošā koncertceremonijā 27. februārī Dailes teātrī.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” tiks pasniegta jau 22. reizi un jau astoto gadu ar SMScredit.lv ģenerālatbalstu. “Zelta Mikrofonu” organizē LaMPA un MicRecPM sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību LaIPA un Latvijas Republikas Kultūras ministriju, atbalsta Tirdzniecības parks “Alfa”, kurā arī šogad varēs izteikt savu viedokli par labāko dziesmu 2017.

Vairāk informācijas mājaslapā www.gadabalva.lv, rakstot uz e-pastu vai telefoniski +371 67409924.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!