Varis Vētra pārceļ savu solokoncertu uz kultūras pili Ziemeļblāzmu

Raksta attēls - Varis Vētra pārceļ savu solokoncertu uz kultūras pili Ziemeļblāzmu Publicitātes foto

16.03.2017 / Parmuziku.lv

Kad ārā putni čivina un saulīte spīd spožāk arī pašam gribas smaidīt un skaļi dziedāt!
Lai vairotu dzīvesprieku un mīļumu visapkārt, aktieris, dziesmu autors un dziedātājs Varis Vētra pārceļ savu solokoncertu, kas gaidāms 8. aprīlī, uz lielākām un plašākām telpām - kultūras pili Ziemeļblāzmu!

Dziesminieks Varis Vētra Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks - viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem.

Autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Es mēģinu atgādināt, ka dzīve ir pilna ar jaukiem brīnumiem, mums tikai jāļaujas tos ieraudzīt, tāpēc ceru, ka dziesmas iedvesmos arī klausītājus gan iekšējā, gan apkārtējā pasaulē saskatīt vairāk skaistā un baudāmā!,

atzīst mākslinieks.

Koncerti notiks divās daļās. Varis Vētra izpildīs dziesmas no sava albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudz jaunas dziesmas. Tāpat koncerta laikā klausītājiem būs iespēja dzirdēt viņa dzejoļus un uzdot jautājumus Varim Vētram.

Uz tikšanos siltajā un mīļajā koncertā!

Biļetes pieejamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā!

Pasākumu rīko Riharda Čerkovska aģentūra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!