Valsts prezidents uzņem ciemos Laimu Vaikuli

Raksta attēls - Valsts prezidents uzņem ciemos Laimu Vaikuli Publicitātes foto

30.06.2017 / Parmuziku.lv

Lai pārrunātu gaidāmā starptautiskā festivāla “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” norisi, Valsts prezidents Raimonds Vējonis neformālā gaisotnē tikās ar festivāla saimnieci Laimu Vaikuli un producenti Elitu Mīlgrāvi.

Valsts prezidents pateicās Laimai Vaikulei personīgi un festivāla organizatoriem kopumā par sniegto lielisko iespēju klausītājiem klātienē baudīt operdīvu Kristīnes Opolais un Hiblas Gerzmavas uzstāšanos un atsaucās uz Laimas Vaikules ielūgumu apmeklēt festivāla atklāšanas vakaru 20. jūlijā. Vienlaikus viņš atzinīgi novērtēja festivāla noslēguma vakara programmu, kurā liela uzmanība būs veltīta leģendāriem un populāriem Gruzijas mūziķiem.

Laima Vaikule uzsvēra, ka šis festivāls ir lieliska iespēja pasauli iepazīstināt ar Latvijas talantiem. Tādēļ katru vakaru festivāla programmā iekļauti arī daudzi Latvijas mākslinieki – DAGAMBA, Intars Busulis, Jānis Stībelis, Aminata, Aija Andrejeva, Samanta Tīna un daudzi citi, kuru uzstāšanos varēs vērot vairāk nekā 100 miljonu skatītāju auditorija visā pasaulē. 

Viņa atzīmēja, ka šādu starptautisku festivālu sekmīgai norisei, būtiska ir organizatoru spēja rast līdzīgi domājošo atbalstu. Nesavtīgs uzņēmēju kluba “Jūrmalas Dzintars” atbalsts festivāla norisei ir lielisks apliecinājums, ka tas ir izdevies.

Šogad četru koncertvakaru programmā būs dzirdami vairāk nekā 55 izpildītāji no dažādām valstīm. Katru vakaru Dzintaru koncertzālē uzstāsies arī kāda no Eirovīzijas dziesmu konkursa zvaigznēm – 2015.gada uzvarētājs Monss Selmerlēvs no Zviedrijas, šī gada 3.vietas ieguvēji Sunstroke Project no Moldovas, NaviBand no Baltkrievijas, Ots Leplands no Igaunijas un citi.

Festivāla organizatori iepazīstināja Valsts prezidentu ar pasākumiem, kas norisinās festivāla zīmē, piemēram, sadarbībā ar Latvijas modes dizaineriem Aleksandru Pavlovu, Inesi Ozolu (Amoralle), Natāliju Jansoni un citiem izveidoti vairāki skatuves tērpi Laimai Vaikulei. Šie tērpi līdz festivālam ir apskatāmi izstādē t/c “Spice”. 

Starptautiskais festivāls “Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” norisināsies jau pēc trīs nedēļām. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!