Uz Summer Sound Priekšnama skatuves būs iespēja redzēt jaunos māksliniekus

Raksta attēls - Uz Summer Sound Priekšnama skatuves būs iespēja redzēt jaunos māksliniekus Publicitātes foto

11.07.2017 / Parmuziku.lv

Treeeye, Jānis Irbe, Jauda, Refleksija un citus.

Šogad sadarbībā ar ilggadējo partneri, festivāla oficiālo radio – Radio SWH, Summer Sound festivālā būs jaunas mūzikas skatuve Priekšnams, uz kuras uzstāsies tādi mākslinieki kā Treeeye, Jānis Irbe, Jauda, Refleksija un citi.

No postroka līdz drum and bass, no prog-roka līdz ambient – Treeeye piedāvā iegremdēties plašā garastāvokļa diapazonā, atmosfēriskā skaņu sajaukumā, kā arī elektronisko un akustisko instrumentu balansētā savienojumā. Elektroniskā indie žanra pārstāvis Jānis Irbe kā dziesmu autors darbojas no 2007 gada. Spēlējis dažādās grupās, no kurām zināmākā ir Tris, bet pērn uzsāka savu solo projektu, 2016. gada rudenī publiskojot dziesmu Paskaties. Rokgrupa Jauda radusies pagājušā gada pavasarī apvienojot spēkus trīs līvāniešiem. Līdz šim ņemta dalība dažādos grupu konkursos un pasākumos, bet nesen laista klajā jaunākā dziesma “Pēdējais vilciens” no grupas topošā albuma. Smagā metāla pārstāvji Refleksija savulaik uzvarēja Radio SWH jauno grupu konkursā Priekšnams. Aiz viņiem paliek pamodināts melanholisks roka dēmons un vēlme to satikt vēlreiz.

Jaunā skatuve būs lieliska iespēja jaunajiem mūziķiem parādīt sevi plašākai publikai. Uz Priekšnams skatuves šogad sagaidīsim arī tādas grupas kā alternatīvā roka apvienība Metrs, viegla sarkasma cienītājus Kas Tev Par Daļu un alternatīvās mūzikas pārstāvji Pussy Rock. Arī šogad Summer Sound festivālā darbosies Radio SWH tiešraide, informējot savus klausītājus par festivāla dienās notiekošo, kā arī organizējot tikšanās un intervijas ar festivāla māksliniekiem.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!