Tuvojas vasaras roķīgākais festivāls - VirgaFest Virgā

Raksta attēls - Tuvojas vasaras roķīgākais festivāls - VirgaFest Virgā Foto: Evija Trifanova/LETA

08.06.2017 / Parmuziku.lv

Jau pavisam drīz, 17.jūnijā Priekules novada Virgas pagasta Vārtājas senlejā sāksies nu jau trešais Virgafest Virgā.

Arī šogad Ainars Virga ir apņēmības pilns rīkot šo vasarīgo brīvdabas pasākumu un dāvāt brīnišķīgu, roka skaņām pilnu sestdienu. Festivāls apmeklētājus gaidīs jau no plkst. 12.00, kad programmā ir paredzētas izklaides gan lieliem, gan maziem.

Mazos apmeklētājus izklaidēs Liepājas leļļu teātris, kas piedāvās radošo stūrīti, kur varēs paši pagatavot lelles, ar kurām pēc tam būs iespējams piedalīties izrādē. Gaidāmas ar arī rotaļas un stafetes. Savus priekšnesumus un meistarklasi piedāvās arī Liepājas poproka skola.

Dienas programmā Nils Īle apmeklētājus aicinās ritma un skaņas pasaulē, kurā varēs gūt iemaņas un izmēģināt dažādu tautu mūzikas instrumentus, veidojot kopīgu muzikālu kompozīciju.

Dienā lielo skatuvi iesildīs un skatītājus priecēs jaunās grupas un izpildītāji, bet no plkst. 17.00 uz skatuves kāps tādas grupas kā "Ainars Virga un VHO", "Laime pilnīga", "Opus pro", "Riga Reggae", "Inokentijs Mārpls", "Z-Scars", "Apēdājs", Aleksandrs Vasiļenko. Pasākumu vadīs "Kurzemes Radio" ētera balss Edmunds Aizkalns.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 10 eiro, festivāla norises dienā - 15 eiro.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!