‘’Treniņu trešdiena’' trešajā pasākumā iztaujās "Skaņu meža" organizatorus

Raksta attēls - ‘’Treniņu trešdiena’' trešajā pasākumā iztaujās "Skaņu meža" organizatorus Foto: Andrejs Baida

22.03.2017 / Parmuziku.lv

29. martā, klubā OneOne (Šarlotes iela 18a) no plkst. 18:00 līdz 22:30 norisināsies jau trešais šī gada Latvijas elektroniskās mūzikas tīklošanās un pieredzes apmaiņas vakars ‘’Treniņu trešdiena’'. Šoreiz paneļdiskusijā runāsim par nepieradinātās mūzikas un mākslas festivālu Skaņu mežs un SHAPE platformu, kurā piedalās 16 festivāli no visas Eiropas.

''Treniņu trešdienu'' sākam ar diskusiju un sarunu ar festivāla Skaņu Mežs un SHAPE Platforma organizatoriem un koordinātoriem - Viestartu Gailīti un Rihardu T. Endriksonu. Uzdosim jautājumus un klausīsimies stāstus par festivāla tapšanu un attīstību, ietekmi uz lokālo scēnu, par to, kas ir SHAPE platforma un kā tā darbojas, kā arī daudz ko citu. Kā vienmēr, visi klātesošie ir aicināti iesaistīties sarunā un piedalīties tās virzīšanā.

Muzikālās daļas sākumā klausīsimies Latvijas elektroniskās mūzikas producentu, vokālistu un instrumentālistu skaņdarbu pirmatskaņojumus, kas tapuši pēdējā mēneša laikā. Februāra ''Treniņu trešdienā'' tika sākta mūziķu kopdarba aktivitāte, kurā tika pulcēti mūziķi un aicināti veidot jaunas sadarbības savā starpā. Vakara gaitā norisināsies mūziķu kopdarba rezultātā radīto skaņdarbu prezentācijas, kā arī aicināsim mūziķus dalīties detaļās par darba procesu. Pirmajā mūziķu kopdarba aktivitātē piedalās 21 mūziķis un tika izveidotas 9 grupas (vairāk informācijas DDA blogā). Vakara noslēgumā koncertrprogramma un īsās intervijas ar mūziķiem W3C, WTOOO un Don D'LaCaramelle aka DJ Silky Danger.

Pasākumā aicināti piedalīties visi Latvijas elektroniskās mūzikas mūziķi, menedžeri un citas mūzikas industrijā iesaistītās personas — gan tie kas stāvējuši pie LV elektroniskās mūzikas skatuves šūpuļa, gan jaunpienācēji, kā arī entuziasti un klausītāji.  Treniņu Trešdienas mērķis ir saliedēt, izglītot un radīt diskusiju, kā arī jaunas sadarbības iespējas starp Latvijas dažāda žanra elektroniskās mūzikas mūziķiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, pasākumu organizatoriem, medijiem, studentiem un interesentiem. Visi pasākumi norisinās bez maksas.

Priecāsimies, ja savu dalību pasākumā pieteiksi sūtot vēstuli uz:

Durvis atvērtas no 17:00, ieeja bez maksas.
Vairāk informācijas DDA blogā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!