Tikai balss un ģitāra! Aminata dzied smeldzīgu balādi

Raksta attēls - Tikai balss un ģitāra! Aminata dzied smeldzīgu balādi Ekrānšāviņš

19.01.2017 / Parmuziku.lv

Plašās balss īpašniece Aminata kopā ar virtuozo ģitāristu Mārci Auziņu radījuši akustisko versiju amerikāņu dziedātājas Anastacias 2004. gada dziesmai "Heavy on my heart"'. Abu mūziķu versijā Aminatas balss izskan emocionāli daudzkrāsaina.

"Šis ieraksts tapa kā eksperiments, bez īpaša nodoma, taču tam ir nedefinējama, īpaša un laba sajūta! Paldies Aminata Savadogo par sajūtu un "Filmory production" par video!" saka ģitārists Mārcis Auziņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!