"The Sound Poets" uzsāk akustisko koncertu sēriju

Raksta attēls - "The Sound Poets" uzsāk akustisko koncertu sēriju Publicitātes foto

28.03.2017 / Parmuziku.lv

Ar koncertu 1. aprīlī Krustpils kultūras namā pašmāju indīmūzikas grupa "The Sound Poets” uzsāk 15 akustisko koncertu sēriju, kuras ietvaros vairāk nekā mēneša laikā paviesosies visā Latvijā.

Koncerti, kas būtu pieklusinātākā atmosfērā, jau sen ir bijusi mūsu īpašā iecere. Akustiski, tuvāki un pieejamāki cilvēkiem dažādos Latvijas reģionos,

stāsta grupas dalībnieki.

Līdzās koncertam Krustpilī apvienība uzstāsies 2. aprīlī Preiļu kultūras namā, 6.aprīlī Madonas kultūras namā, 7. aprīlī Valkas kultūras namā, 9. aprīlī ar diviem koncertiem Siguldas koncertzālē „Baltais flīģelis” (abi koncerti izpārdoti – piez.), 20. un 23. aprīlī Saldus mūzikas skolā (20.04. koncerts – izpārdots – piez),  21. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra „Rožu” zālē, 22. aprīlī Ventspilī, koncertzālē „Jūras vārti”, 28. aprīlī Valmieras koncertzālē (izpārdots– piez.), 29.aprīlī ar diviem koncertiem Jelgavas kultūras namā, (plkst. 19:00 koncerts izpārdots– piez), savukārt Rīgā koncerti notiks 27. aprīlī un 6. maijā LU Lielajā aulā. 

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes” kasēs un koncertu norises vietās, plašāka informācija pieejama grupas mājaslapā www.thesoundpoets.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!