The Coconuts īpašais albuma prezentācijas koncerts jau pēc trīs dienām

Raksta attēls - The Coconuts īpašais albuma prezentācijas koncerts jau pēc trīs dienām Publikācijas foto

15.03.2016

The Coconuts pirmā studijas albuma Amid Opposites prezentācijas koncerts norisināsies jau šo piektdien, 18.martā, Spīķeru koncertzālē.

Koncerta apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja pirmajiem noklausīties albumu Amid Opposites, kurš internetā būs pieejams tikai nākamajā dienā pēc koncerta, savukārt CD formātā – no 21.marta.

 

The Coconuts būs sagatavojuši īpaši vizuāli un audiāli baudāmu koncerta programmu, kurā izspēlēs bezgalīgo pretstatu mijiedarbības ritmu motīvu, kādā ir ieturētas arī albumā iekļauto dziesmu noskaņas.

Amid Opposites albuma prezentācijas koncerts norisināsies 18.martā, Spīķeru koncertzālē. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc The Coconuts aicina to iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi.

 Par koncerta viesu gastronomisko labsajūtu rūpēsies The Coconuts draugs un atbalstītājs Rocket Bean Roastery.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!