“Tautumeitas” saka paldies atbalstītājiem, dāvinot jaunu dziesmu “Dai citas meitas”

Raksta attēls - “Tautumeitas” saka paldies atbalstītājiem, dāvinot jaunu dziesmu “Dai citas meitas” Publicitātes foto

12.10.2017 / Parmuziku.lv

Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” prezentē dziesmu “Dai citas meitas”, ar kuru sevi skaļi pieteica šova “X faktors” pēdējā atlases kārtā, tādējādi nodrošinot vietu šovā.

Dziesma ir dāvana grupas klausītājiem un atbalstītājiem, kā arī agrs priekšvēstnesis albumam, ko grupa plāno izdot 2018. gada vidū.

“Dai citas meitas” – līdzīgi kā lielākā daļa “Tautumeitu” dziesmu, pašu aranžēta interpretācija par latviešu tautas dziesmu. Šoreiz gandrīz nemainīts ir palicis dainu teksts, savukārt melodija attīstīta un papildināta ar mūsdienu populārās mūzikas iezīmēm. Dziesmas mērķis ir aicināt klausītājus ikdienas steigā apstāties, atpūsties un izbaudīt darba augļus.

Ierakstā dzirdamas visu grupas dalībnieču balsis, kā arī dažādi instrumenti, tai skaitā Mārtiņš Miļevskis pie bungām un Staņislavs Judins ar kontrabasu. Dziesmas producents ir Jānis Eglītis, kurš tai iedevis īpašu garšu – urbānu, brīžiem pat tehniski raupju skanējumu.

Pavisam drīz dziesma būs klusāma arī Spotify, iTunes un citās vietnēs.

Mūzikas autore ir Asnate Rancāne, pie aranžijas strādājis Jānis Eglītis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!