Tallinn Music Week tiek pārcelts uz jūniju

Raksta attēls - Tallinn Music Week tiek pārcelts uz jūniju

04.03.2021

Starptautiskais jaunās mūzikas un pilsētas festivāls Tallinn Music Week (TMW), kas sākotnēji tika plānots maija sākumā, ir pārcelts uz laiku no 9. līdz 13. jūnijam.

"Lēmums pārcelt festivālu no maija uz jūniju ir balstīts uz cerību, ka nesen atjaunotie ierobežojumi un pakāpeniski pieaugošais vakcināciju skaits nākamajos mēnešos radīs drošākus apstākļus kultūras pasākumu aktualizēšanai," komentē TMW dibinātāja un vadītāja Helēna Sildna. Viņa uzskata, ka kultūras pasākumu ieviešana ikdienas dzīvē  ir būtiska ne tikai kultūras nozares un ekonomikas atveseļošanās procesam plašākā mērogā, bet arī cilvēku garīgai labklājībai. “Darīsim visu, kas no mums ir atkarīgs, lai apturētu vīrusa izplatīšanos, lai jaunā sezona varētu sākties ar kultūras atjaunošanu! ”

Šī gada TMW centrālā tēma ir saistīta ar mūzikas un kultūras, kā arī saistīto nozaru atveseļošanos un atdzimšanu pēc piedzīvotās pandēmijas izraisītās krīzes. Sadarbībā ar vietējām un starptautiskām mūzikas organizācijām TMW konferencē, kas notiks vecpilsētas centrā, norisināsies arī īpaša mūzikas industrijas procesiem veltīta diena.

Šogad TMW mūzikas programma īpaši koncentrēsies uz Baltijas valstu un Ziemeļvalstu talantu demonstrēšanu. Arī Latvijas mūziķiem tiks atvēlēta īpaša vieta. Mākslinieki no citām valstīm programmai tiks pievienoti vēlāk, atkarībā no pandēmijas situācijas uzlabošanas gaitas Igaunijā un ārvalstīs.

Gaidāmais festivāls apvienos trīs programmas pamatvirzienus. Tā ietvaros notiks dažādu žanru mūzikas festivāls dažādās vietās visā pilsētā, mūzikas industrijas konference un pilsētas svētku dienas aktivitātes, kas paredz arī specifiskas ekskursijas un netipisko pilsētas ainavu izpēti. Jaunā interneta vietne ar TMW 2021 dizainu ir atvērta jau no šīs nedēļas, un festivāla programma tiks atklāta pakāpeniski laikā no marta līdz maijam.

Biļetes uz Tallinn Music Week līdz 31. martam ir pieejamas ar atlaidi, un ir nopērkamas shop.tmw.ee.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!