Pašmāju mūziķi uzdzied taksometrā (VIDEO)

Raksta attēls - Pašmāju mūziķi uzdzied taksometrā (VIDEO) Ekrānšāviņu kolāža

17.02.2017 / Parmuziku.lv

Goran Gora, Igo, Alise Joste, "Dzelzs vilks" un vēl citi pašmāju mūziķi, kā arī ārzemju viesi "Arms and Sleepers" un Šons Nikolass Sevidžs ir uzstājušies "Taksometru sesijas" koncertos.

"Taksometru sesiju" koncepts aizgūts no ārzemēm - Lielbritānijā tās ir "Black Cab Session", Francijā "La Blogoteque", kur par mūziķu skatuvi kļūst pilsētvide.

Goran Gora

El Mars

bū-š

Kārlis Kazāks

100 baltas dveseles

Alise Joste

Arms and Sleepers

Igo

Imants Daksis

Dzelzs vilks

Skutelis

Gaujarts

MaiNekk

MADANT

Sean Nicholas Savage

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!