FOTO, VIDEO: Ieskaties "Supernova 2017" aizkulisēs un vēlreiz noklausies pusfināla dziesmas

Raksta attēls - FOTO, VIDEO: Ieskaties "Supernova 2017" aizkulisēs un vēlreiz noklausies pusfināla dziesmas Foto: Lauris Vīksne, Picture Agency

20.02.2017 / Parmuziku.lv

Svētdienas, 19. februāra vakarā tika noskaidroti “Supernova 2017” fināla četri dalībnieki. Pusfināla balsojuma līderis – grupa “Triana Park”, finālā dzirdēsim arī "My Radiant You", The Ludvig un Santu Daniļēviču.

Pusfinālā žūrijā redzējām ne  vien jau zināmos pārstāvjus – Kasparu Rogu, Guntaru Raču un DJ Rudd, bet arī Petri Manonenu (Petri Mannonen) no ierakstu kompānijas "Universal Music Group” (Somija), kurš  atzina, ka pusfinālā dzirdētās dziesmas bija dažādu stilu un dažādu laiku  mikss un  tas sarežģīja izvēli atlasīt četras labākās: “Manuprāt fināla četrinieks ir labs un es pilnīgi mierīgi varu iedomāties grupas “Triana Park” dziesmu dzirdam Eiropas radiostacijās ārpus Eirovīzijas.”

Tāpat Petri ir pozitīvs skats, vērtējot Latvijā radītas mūzikas potenciālu iekarot starptautiskos tirgus nākotnē. Izšķirošā cīņa  par ceļazīmi uz dziesmu konkursu “Eirovīzija 2017”  notiks nākamājā svētdienā plkst. 21:25 LTV 1 tiešraidē, savukārt  LTV7 kanālā redzēsim tiešraidi ar surdotulkojumu.  Biļetes uz “Supernova” finālu būs iespējams iegādāties www.ekase.lv no 20.februāra.

Triana Park - "Line"

My Radiant You - "All I Know"

Santa Daņeļeviča - "Your Breath"

 

The Ludvig - "I’m In Love With You"

Franco Franco - "Up"

Linda Leen - "Who Is In Charge"

Miks Dukurs - "Spiritual Priest"

Lauris Valters - "Magic Years"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!