"Supernova 2017" balsojuma rezultātus atklās tikai pēc fināla

Raksta attēls - "Supernova 2017" balsojuma rezultātus atklās tikai pēc fināla Publicitātes foto

03.02.2017 / Parmuziku.lv

Svētdien, 5. februārī norisināsies “Supernova 2017” pirmās atlases tiešraide, kurā piedalīsies 11 dalībnieki, bet ceļazīmi uz pusfinālu saņems tikai četri. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, tiešraides laikā netiks atklāts, kādā secībā pēc balsojuma un žūrijas vērtējuma ir sarindojušies dalībnieki. Balsošanas statistiku par abām atlasēm, pusfinālu un arī finālu atklās tikai pēc konkursa beigām.

Skatītāji savu vērtējumu varēs nodot telefonbalsojumā, sūtot SMS vai balsojot projekta mājas lapā. Šogad pirmo gadu uzvarētāja noteikšanā tiks ņemti vērā oficiālie straumēšanas servisa Spotify mūzikas patērēšanas dati, kas tiks iekļauti balsojumā.

Atgādinām, ka pirmajā atlases raidījumā startēs Linda Leen, Katrīna Cīrule, Anna Zankovska, Lauris Valters, Edgars Kreilis, „First Question”, Miks Dukurs, Pikaso, „Crime Sea”, „Franco Franco”, „Rock’n’Berries”, savukārt 12. februāra raidījumā - Katrine Lukins, UP, Laura Lo pied. Chris Oak, Santa Daņeļeviča, The Ludvig, Miks Galvanovskis, Toms Kalderauskis, Markus Riva, „Triana Park”, „My Radiant You”, „The HiQ”. Tiešraidi vadīs Latvijas Radio 5, pieci.lv ētera personības – Ketija Šēnberga un Toms Grēviņš.

Biļetes uz “Supernova 2017” pirmajām atlases tiešraidēm 5. un 12.februārī par 10 eiro ir iespējams iegādāties www.ekase.lv. Biļetes uz konkursa pusfinālu 19. februārī un finālu 26.februārī varēs iegādāties attiecīgā raidījuma norises nedēļā.

Sekot līdzi jaunumiem “Supernova” iespējams arī izmantojot aplikāciju: • Apple – http://ejuz.lv/supernovaapp • Android - http://ejuz.lv/supernovaandroid.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!