Spīķeru kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupas „Z-Scars” un „Logo”

Raksta attēls - Spīķeru kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupas „Z-Scars” un „Logo” Publicitātes foto

17.07.2017 / Parmuziku.lv

Spīķeros ar brīvdabas koncertiem uzstāsies divas pašmāju apvienības - vakaru atklās Ansis Klintsons un grupa „Logo”, savukārt turpinājumā uzstāsies Andris Kivičs un grupa „Z-Scars”.

Grupa „Z-Scars” dibināta 2001. gadā. Kopš tā laika „Z-Scars” ir iznākuši 6 ieraksti, vairāk kā 10 dziesmas ir bijušas Latvijas radiostaciju topu virsotnē. Grupa uzstājusies ap 500 koncertos gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. 2016. gadā grupa svinēja 15 gadu jubileju un izdeva digitālu ierakstu "Restarts". 2017. gadā grupa nodevusi skatītājiem video dziesmai „Vērtības”.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma jaunā sastāvā atgriezusies grupa „Logo”, kuras pirmsākumi meklējami 2000. gadā. Šobrīd jaunajā sastāvā - Ansis Klintsons, Rihards Lībietis, Egīls Leimanis, Matīss Repsis – grupa gatavo jaunu muzikālo materiālu. Koncertā būs dzirdamas gan dziesmas kuras tapušas grupas pirmsākumā, gan arī svaigākās kompozīcijas - „Dzīvnieks”, „Karma” un citi.

Koncerts norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. plkst. 19.00 uz skatuves kāps grupa „Logo”, plkst. 20.00 – grupa „Z-Scars”. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!